Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

 

Sestaven MX kalendář 2013

05.02.2013 19:01

    Na našich stránkách již můžete najít sestavený motokrosový kalendář pro sezónu 2013. Další kalendáře budou zobrazeny v brzké době. Nenašli jste v MX kalendáři seriál, kterého se zúčastňujete? Dejte nám prosím vědět na e-mail: team@region-racing.cz a kalendář doplníme :-) Děkujeme za Vaši pomoc.

Odkaz na MX kalendář 2013: http://www.region-racing.cz/kalendar/motokros/

 

Kalendář motokrosových závodů pro rok 2013:

Den Datum Místo Seriál Odkaz
So 30.3. Dubňany Meteor Cup ZDE
So 30.3. Loket nad Ohří SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 30.3, Nová Paka SMS Pardubice ZDE
Ne 31.3. Vážany nad Litavou Crossracing Cup ZDE
Ne 31.3. Kluky SMS Kaplice ZDE
Ne 31.3. Šternberk Přebor Morava ZDE
So 6.4. Dalečín I Vysočina MX Cup ZDE
So 6.4. Dubňany Stomp Moravia Cup ZDE
So 6.4. Krásná Lípa MMČR Junior ZDE
So 13.4. Vílanec Meteor Cup ZDE
So 13.4. Žamberk Nova Cup ZDE
Ne 14.4. Kramolín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 14.4. Dlouhá Loučka MM ČR v MX ZDE
So 20.4. Miroslav Stomp Moravia Cup ZDE
So 20.4. Třemošnice SMS Pardubice ZDE
So 20.4. Chomutov SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 20.4. Březová nad Svitavou Vysočina MX Cup ZDE
Ne 21.4. Přerov MČR v MX žen ZDE
Ne 21.4. Přerov Přebor Morava ZDE
Ne 21.4. Mohelnice Crossracing Cup ZDE
So 27.4. Dolní Heřmanice Meteor Cup ZDE
So 27.4. Horšovský Týn SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 27.4. Trutnov SMS Pardubice ZDE
So 27.4. Klášterec nad Orlicí Nova Cup ZDE
So 27.4. Kaplice SMS Kaplice ZDE
Ne 28.4. Kříše SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 4.5. Vranov u Brna Vysočina MX Cup ZDE
So 4.5. Krásný Dvůr SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 4.5. Rosice nad Labem SMS Pardubice ZDE
Ne 5.5. Březová nad Svitavou Crossracing Cup ZDE
Ne 5.5. Jinín SMS Kaplice ZDE
Ne 5.5. Jinín MČR v MX žen ZDE
St 8.5. Přerov MMČR Junior ZDE
So 11.5. Pelhřimov Stomp Moravia Cup ZDE
So 11.5. Žár SMS Kaplice ZDE
So 11.5. Ledeč nad Sázavou SMS Pardubice ZDE
So 11.5. Benátky nad Jizerou Nova Cup ZDE
Ne 12.5. Dalečín I (nejedou 65 a 85 ccm) Meteor Cup ZDE
Ne 12.5. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 12.5. Merklín SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 18.5. Netolice MMČR Junior ZDE
So 25.5. Vranov Meteor Cup ZDE
So 25.5. Horšovský Týn SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 25.5. Studenec Stomp Moravia Cup ZDE
So 25.5. Dolní Bousov Nova Cup ZDE
Ne 26.5. Pacov MM ČR v MX ZDE
Ne 26.5. Karlín u Čejče Crossracing Cup ZDE
So 1.6. Dubňany Přebor Morava ZDE
So 1.6. Krásná Lípa SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 1.6. Městečko Trnávka SMS Pardubice ZDE
So 1.6. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
Ne 2.6. Pacov SMS Kaplice ZDE
So 8.6. Smrk Meteor Cup ZDE
So 8.6. Šumperk Stomp Moravia Cup ZDE
So 8.6. Klášterec nad Orlicí SMS Pardubice ZDE
Ne 9.6. Přerov Crossracing Cup ZDE
Ne 9.6. Sedlčany SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 9.6. Petrovice u Karviné Přebor Morava ZDE
So 15.6. Dalečín I. Vysočina MX Cup ZDE
So 15.6. Žamberk Nova Cup ZDE
So 15.6. Jinín MMČR Junior ZDE
So 22.6. Mohelnice Meteor Cup ZDE
So 22.6. Medlov Stomp Moravia Cup ZDE
So 22.6. Opatov SMS Pardubice ZDE
Ne 23.6. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup ZDE
Ne 23.6. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 23.6. Mohelnice Přebor Morava ZDE
So 29.6. Dalečín II. Vysočina MX Cup ZDE
So 29.6. Horní Slavkov SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
Ne 30.6. Kaplice MM ČR v MX ZDE
5.7. Kraslice SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 6.7. Žamberk Meteor Cup ZDE
So 6.7. Božetice SMS Kaplice ZDE
Ne 7.7. Vranov u Brna Přebor Morava ZDE
Ne 7.7. Sedlčany SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 7.7. Sedlčany MČR v MX žen ZDE
So 13.7. Žamberk SMS Pardubice ZDE
So 13.7. Krásná Lípa - Hobby MX2, Hobby Open SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 13.7. Třebíz SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 21.7. Žamberk Crossracing Cup ZDE
Ne 21.7. Dalečín MM ČR v MX ZDE
So 27.7. Nihošovice SMS Kaplice ZDE
Ne 28.7. Merklín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 3.8. Dalečín Nova Cup ZDE
Ne 11.8. Mohelnice Crossracing Cup ZDE
So 17.8. Žamberk Nova Cup ZDE
Ne 18.8. Petrovice u Karviné MM ČR v MX ZDE
So 24.8. Horní Újezd Vysočina MX Cup ZDE
So 24.8. Sasinkovo (SK) Stomp Moravia Cup ZDE
Ne 25.8. Zděchov Přebor Morava ZDE
Ne 25.8. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 31.8. Smrk Meteor Cup ZDE
So 31.8. Kramolín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 31.8. Opatov u Svitav Nova Cup ZDE
So 7.9. Holice MČR v MX žen ZDE
So 7.9. Holice SMS Pardubice ZDE
So 7.9. Horažďovice SMS Kaplice ZDE
So 7.9. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
So 7.9. Smrk Stomp Moravia Cup ZDE
Ne 8.9. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup ZDE
So 14.9. Mohelnice MMČR Junior ZDE
So 14.9. Vranov Meteor Cup ZDE
So 21.9. Opatov u Svitav Vysočina MX Cup ZDE
So 21.9. Netolice SMS Kaplice ZDE
So 21.9. Rudník SMS Pardubice ZDE
So 21.9. Litovel Stomp Moravia Cup ZDE
Ne 22.9. Holý Kopec (obec Vícenice) Crossracing Cup ZDE
Ne 22.9. Dlouhá Loučka Přebor Morava ZDE
So 28.9. Pacov (nejede třída 65ccm) Meteor Cup ZDE
So 28.9. Horní Újezd MMČR Junior ZDE
So 5.10. Dalečín I. Vysočina MX Cup ZDE
So 5.10. Studenec Stomp Moravia Cup ZDE
So 5.10. Loket nad Ohří SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 5.10. Březová nad Svitavou SMS Pardubice ZDE
Ne 6.10. Nemilany družstva Přebor Morava ZDE
So 12.10. Dolní Heřmanice Meteor Cup ZDE
Ne 13.10. Kramolín MM ČR v MX ZDE
Ne 20.10. Loket MČR v MX žen ZDE
Ne 20.10. Loket - družstva MM ČR v MX ZDE
So 26.10. Kaplice SMS Kaplice ZDE
  říjen družstva Stomp Moravia Cup ZDE
So 30.11. Vyhlášení výsledků poháru Vysočina MX Cup ZDE

Kalendář je aktuální k 5.2.2013.



Více zde: http://www.region-racing.cz/kalendar/motokros/

Fotogalerie: Sestaven MX kalendář 2013