IČP:1001965531

+420 604 374 364

Sejkora na Endurosprintu v Úterý

08.06.2017 11:43

V Úterý se nejelo v úterý, ale 3.6. v sobotu. Michal startoval ve třídě ,, Přebor C ". Sobota pro něj byla smolným dnem.

Michal měl dost smolnou sobotu. Několikrát upadl, praskla mu ortéza, bota, motorka mu spadla ze stojánku. Bylo velké horko a prášilo se. To neděle byla naštěstí lepší a dokonce i sprchlo. V sobotu se jelo odpoledne, prášilo se. Na kolo bylo vypsáno 35 minut a jelo se jich pět. Tak tomu bylo i v neděli. Hned ve druhé zatáčce upadl a to mu právě praskla ortéza. Následovala bota a při tankování pád motorky ze stojánku. V sobotu to Michalovi dalo na 20.místo z 38.

Přes noc zapršelo a v neděli ráno odstartoval závod v děvet hodin. Bylo zataženo a občas do toho i zapršelo. Michalovi se ale jelo lépe a bylo to vidět i na časech. Přišel naštěstí už jen jeden pád a to při endurotestu. Na poslední kolo přišel silný déšť a podmínky byly horší a složitější. Jezdci to ale do cíle samozřejmě dotáhli. Z neděle bral Michal 11.místo z 19.

Fotogalerie: Sejkora na Endurosprintu v Úterý