IČP:1001965531

+420 604 374 364

Quad jezdec Lukáš Studený a MX jezdec David Novák opět bodoval

24.07.2012 11:36

Závod v QUAD se v neděli 22.7.2012 jel v Mohelnici. Záštitu nad tímto závodem měl Crossracing cup 2012 - Mistrovství Moravy. Po zahraničních závodech se v česku opět ukázal quad jezdec Lukáš Studený. Děštivé počasí přineslo na trati plno bláta, které se později vyházelo a trať byla nakonec spíše tvrdá. Lukášovi se dařilo již v kvalifikaci. Malý problém způsobila jen časomíra, ale Lukáš, po vyřešení tohoto technického problému, nastoupil na start jako první. V první rozjížďce Lukáš odstartoval jako první a na této pozici se držel celý závod. Na druhého jezdce za ním si vytvářel velký náskok. A nebylo tomu jinak ani v druhé jízdě, kde se Lukášovi opět povedl start a bezchybnou jízdou projel startem s půlkolovým náskokem na druhého jezdce. Lukáš se tak celkově umístil na 1. místě.

Ve třídě MX Profi se v závodě objevil David Novák. V kvalifikaci se umístil na druhém místě. V první rozjížďce špatně odstartoval a pohyboval se na druhé pozici. Později se David propracoval na první místo. V druhé jízdě už jel stylem start-cíl a zvítězil. celkově se umístil na první pozici.

Lukášovi a Davidovi moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci teamu REGION racing cz.

Bahnitá Mohelnice

22.7. – Mohelnice

Vzhledem k tomu, že Lukáš neměl žádný zahaniční závod, objevil se i na dalším

podniku MČR Amatérů – Crossracing Cup, tentokrát na trati v Mohelnici, která bude

zanedlouho hostit i Mistrovství ČR.

Na první pohled mohlo Lukášovo působení na závodech vypadat až nudně. Lukáš si

na hodně rozbahněné trati v kvalifikaci dojel pro pole position. V samotném závodě