IČP:1001965531

+420 604 374 364

MMČR Sosnová a Erik Provazník

30.05.2017 08:30

Máme odjetý další supermoto mistrák. V Sosnové se závodilo 28.5. Erikovi se dařilo, zdržely ho akorát antidopingové testy.

Erik startoval samozřejmě ve třídě S1. Bylo obrovské vedro. Se závodem byl ale spokojený. V kvalifikaci si zajel pro druhý čas o 0,6 sec za Milanem Sitnianským. Do první rozjížďky odstartoval jako druhý. V offroadové části dokonce dvakrát upadl. Pozici ale udržel i tak a v cíli byl jako druhý.

Do druhé rozjížďky odstartoval jako první. V zatáčce se vnitřkem protáhl Milan Sitnianský a Erika odsunul na druhé místo. Erik tedy držel Milanovo tempo a ostatním soupeřům odjeli o 40 sec ( asi půl kola ). Do cíle dojel opět na druhém místě. Se svým výsledkem byl spokojený, s motocyklem také. I když bude nějaké to dolaďovaní motorky probíhat. Bral tedy i celkové druhé místo za Sitnianským. Před odjezdem domů ještě TOP 3 zdržela antidopingová kontrola.