IČP:1001965531

+420 604 374 364

MMČR MOGUL SUPERMOTO 2012 - CHEB

12.06.2012 10:44

Tento víkend se další závod seriálu MMČR MOGUL SUPERMOTO 2012 odehrával v Chebu. Přesto, že předpověď počasí hlásila déšť, přijelo i tak mnoho jezdců. Občasné přeháňky, po kterých ihned vysvitlo sluníčko, nikoho neodradili. Do areálu Kartareny Ypsilonka se jezdci začali sjíždět už v pátek. V sobotu po celý den byly na programu tréninky a v neděli se jela kvalifikace a samotné závody. Za team REGION racing cz závodil Erik Provazník (třída S1 No 118 Cup) a Pavel Provazník (třída S3 Veteran Cup 40+).

Ve třídě S3 Veteran Cup 40+ se Pavel Provazník umístil jak v první jízdě tak i v druhé na 3. místě a celkově se tedy umístil na místě třetím. Na prvním místě se celkově umístil Roman Majer a na druhém místě Sitnianský Milan.

Erik Provazník startoval ve třídě S1 No 118 Cup, do které se přihlásilo 18 jezdců. V kvalifikaci se Erik umístil na dobré sedmé pozici. V první a druhé jízdě se umístil na 6. místě. Pořadím nejvíce zamíchala druhá jízda, před kterou krátce zapršelo. Někteří jezdci nasadili mokré pneumatiky na svá kola a jiní nechali sliky. Byla to sázka do loterie. V druhé jízdě, ale už nezapršelo. A tak jezdci, co měli mokré pneu, byli na suchém a teplém asfaltu pomalejší. Erik, který se umístil dvakrát šestý, se nakonec celkově umístil na 7. místě. Závody v Chebu ve třídě S1 vyhrál Milan Sitnianský jr., druhý byl němec Dirk Spaniol a třetí Vít Janoušek

Pavlovi a Erikovi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci teamu REGION racing cz.