IČP:1001965531

+420 604 374 364

Dolákovi chybí fyzička

18.05.2017 09:01

Vlasta Dolák závodil na krajském přeboru SMS Pardubice v Ledči nad Sázavou. Na motorce se cítí dobře, ale chybí mu fyzička.

Vlasta statoval ve třídě MX2, která byla spojena se třídou MX1. Celkem bylo v této kategorii kolem třiceti jezdců. Vlasta se na motorce konečně cítil dobře. Nedělal zbytečné chyby. Bohužel mu ale chybí fyzička a rychlost. Závod musel odjet na tréninkové motorce, protože na závodní má technickou závadu. V kvalifikaci obsadil až 23.místo. Nepovedlo se mu zajet žádné rychlé kolo. Asi po třech kolech totiž přišla přeháňka a povrch dost klouzal. Tak Vlasta zajel do depa.

První start se mu moc nepovedl, ale až do 15. minuty se mu jelo dobře. Pak mu začaly docházet síly. Trať byla samá kolej a Vlasta se začal trochu propadat. Do cíle dojel jako devátý (MX2). Druhá jízda probíhala hodně podobně. Opět dojel na deváté pozici. Celkově byl ale až desátý. Za fotky děkujeme Pétě Pivcové a Nikče Mandysové.

Fotogalerie: Dolákovi chybí fyzička