IČP:1001965531

+420 604 374 364

Další závod Východočeského poháru

17.05.2012 15:42

Další závod Východočeského poháru se v sobotu 12. května uskutečnil v Rychnově nad Kněžnou. Deštivé počasí udělalo své a trať byla velmi blátivá. Na těchto závodech jste mohli Břetislava Halberštata (125 Hobby) a Viktora Špačka (Veterán A).

Ve třídě 125 Hobby závodil Břetislav Halberštat. V první rozjížďce Břéťa odstartoval dobře a rychle se dostal na 4. místo. Během závodu soupeř jedoucí na třetím místě spadl a Břéťa se tak dostal na jeho místo. Cílem projel třetí. V druhé rozjížďce si Břéťa moc nezazávodil. Hned za startovní žebříkem mu přestal jet motocykl. Od kamene byla proražena indukční cívka a ze závodu musel odstoupit. Z pěkného umístění v první jízdě mel Břéťa radost a byl spokojený.

Viktor Špaček se v tomto závodě umístil na 3. místě a 1. místě. A celkově se umístil na místě druhém.