IČP:1001965531

+420 604 374 364

Další dva závody má odjeté Viktor Špaček

12.05.2017 08:15

Viktor odjel závod Novamotocross Cupu v Benátkách a krajský přebor v Ledči nad Sázavou. Jak mu to šlo?

Závod v Benátkách odjel 30.4. Startoval ve třídě 33-44 let. Trať byla sice ráno mokrá, ale Viktorova třída startovala až v odpoledním programu. Do té doby trať vyschla a byla rozbitá už na trénink. Do první jízdy vystartoval na čtvrtém místě, pak se ale propadl na místo šesté a na něm i dojel do cíle. Druhá jízda probíhala podobně. Opět start čtvrý a propad na šesté místo. Trať už byla dost rozbitá a tak jel Viktor opatrně.

Viktor se také zúčastnil krajského přeboru SMS Pardubice, který se jel 7.5. v Ledči nad Sázavou. Trať se Viktorovi moc líbila a v kvalifikaci zajel čtvrtý čas. Starty se mu dařily skvěle, ale jízdy byly náročné. Hodně vyrovnaných jezdců. Nakonec bral Viktor sedmé místo. Ve druhé jízdě bral také sedmičku, ale jízda byla ještě náročnější a mnohem víc se závodilo. Celkově také sedmá pozice.

Fotogalerie: Další dva závody má odjeté Viktor Špaček