Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965540

Erik Provazník
604 374 364

team@region-racing.cz

.     www.region-mxshop.cz

 

MX kalendář ČR 2014

Datum Místo
26.7. Nihošovice
26.-27.7. Loket FIM MXGP+MX2

Podrobnosti o závodech ZDE

 

TOPlist

MX Motocross ČR

2014

Kalendář motokrosových závodů:

Den Datum Místo Seriál Odkaz
So 29.3. Gbely (SK) Meteorit Cup ZDE
So 5.4. Dalečín II Motolevel MX Cup ZDE
Ne 6.4. Smrk Chalupa cup ZDE
Ne 6.4. Třemošnice INTER MČR MX CAMS  ZDE
Ne 6.4. Kramolín BUELL CUP, MOTUL CUP ZDE
Ne 6.4. Dubňany SMS Morava ZDE
So 12.4. Vílanec Meteorit Cup ZDE
Ne 13.4. Dolní Heřmanice Crossracing Cup ZDE
Ne 13.4. Kaplice AČR MMČR ZDE
So 19.4. Okrouhlá Radouň MotoCare Amater Cup ZDE
So 19.4. Loket VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
So 19.4. Přerov SMS Morava ZDE
So 19.4. Vícenice - Holý Kopec Motolevel MX Cup ZDE
Ne 20.4. Rudník SMS Pardubice ZDE
Ne 20.4. Kříše BUELL CUP, MOTUL CUP ZDE
Ne 20.4. Smrk Chalupa cup ZDE
Ne 27.4. Nová Paka SMS Pardubice ZDE
So 26.4. Kaplice SMS Kaplice ZDE
So 26.4. Horšovský Týn Veterán klasik ZDE
So 26.4. Vranov SMS Morava ZDE
So 26.4. Opatov NOVA Cup ZDE
Ne 27.4. Dalečín - bez tříd 50 a 65ccm Meteorit Cup ZDE
Čt 1.5. Ředhošť VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
So 3.5. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
So 3.5. Benátky nad Jizerou NOVA Cup ZDE
Ne 4.5. Přerov Crossracing Cup ZDE
Ne 4.5. Pacov AČR MMČR ZDE
Čt 8.5. Jinín AČR MMČR Junior ZDE
So 10.5. Netolice SMS Kaplice ZDE
Ne 11.5. Městečko Trnávka SMS Pardubice ZDE
So 10.5. Smrk Meteorit Cup ZDE
Ne 11.5. Žár u Vacova VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
So 17.5. Opatov u Svitav Motolevel MX Cup ZDE
So 17.5. Žár u Vacova MotoCare Amater Cup ZDE
So 17.5. Dolní Bousov NOVA Cup ZDE
So 17.5. Nová Paka AČR MMČR Junior ZDE
Ne 18.5. Holý Kopec Chalupa cup ZDE
So 24.5. Trutnov SMS Pardubice ZDE
So 24.5. Krásná Lípa BUELL CUP ZDE
So 24.5. Netolice MotoCare Amater Cup ZDE
So 24.5. Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
Ne 25.5. Šternberk SMS Morava ZDE
So 31.5. Dalečín I Motolevel MX Cup ZDE
So 31.5. Třebíz MOTUL CUP ZDE
So 31.5. Žamberk NOVA Cup ZDE
Ne 1.6. Dlouhá Loučka AČR MMČR ZDE
Ne 1.6. Vílánec Chalupa cup ZDE
So 7.6. Opatov SMS Pardubice ZDE
So 7.6. Sedlčany BUELL CUP, MOTUL CUP ZDE
So 7.6. Vranov Meteorit Cup ZDE
Ne 8.6. Horažďovice VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
Ne 8.6. Žamberk Crossracing Cup ZDE
So 14.6. Ledeč nad Sázavou Motolevel MX Cup ZDE
So 14.6. Mohelnice AČR MMČR Junior ZDE
Ne 15.6. Vícenice u Mor. Budějovic INTER MČR MX CAMS  ZDE
So 14.6. Telč Chalupa cup ZDE
Ne 15.6. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup ZDE
So 21.6. Žamberk SMS Pardubice ZDE
So 21.6. Pacov SMS Kaplice ZDE
So 21.6. Smrk Meteorit Cup ZDE
Ne 22.6. Petrovice u Karviné SMS Morava ZDE
Ne 22.6. Stříbro MOTUL CUP ZDE
Ne 29.6. Horní Újezd SMS Pardubice ZDE
So 28.6. Krásná Lípa MOTUL CUP - Hobby MX2 ZDE
So 28.6. Horšovský Týn BUELL CUP, MOTUL CUP ZDE
So 28.6. Vranov u Brna Motolevel MX Cup ZDE
Ne 29.6. Kluky u Písku SMS Kaplice ZDE
So 5.7. Pacov Meteorit Cup ZDE
So 5.7. Krásná Lípa AČR MMČR Junior ZDE
So 12.7. Nová Bystřice u J. Hradce Chalupa cup ZDE
So 12.7. Třebíz BUELL CUP, MOTUL CUP, MMČR DUNLOP ŽENY ZDE
Ne 13.7. Opatov INTER MČR MX CAMS  ZDE
Ne 13.7. Jinín VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
So 19.7. Votice MotoCare Amater Cup ZDE
So 19.7. Trutnov Motocross Cup ZDE
Ne 20.7. Petrovice u Karviné Crossracing Cup ZDE
Ne 20.7. Jinín AČR MMČR ZDE
So 26.7. Nihošovice SMS Kaplice ZDE
So 2.8. Městečko Trnávka SMS Morava ZDE
So 2.8. Pacov + družstva MotoCare Amater Cup ZDE
Ne 3.8. Karlín u Čejče Crossracing Cup ZDE
Ne 3.8. Městečko Trnávka SMS Morava ZDE
So 9.8. Žamberk NOVA Cup ZDE
So 16.8. Jílovice u Borovan Chalupa cup ZDE
So 16.8. Merklín VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
Ne 17.8. Petrovice u Karviné AČR MMČR ZDE
So 23.8. Pacov SMS Kaplice ZDE
So 23.8. Rudník NOVA Cup ZDE
Ne 24.8. Mohelnice Crossracing Cup ZDE
Ne 24.8. Sedlčany MOTUL CUP ZDE
Ne 24.8. Zděchov - bez tříd 65 a 85ccm SMS Morava ZDE
So 30.8. Mohelnice Meteorit Cup ZDE
So 30.8. Horní Újezd AČR MMČR Junior ZDE
So 6.9. Rudník SMS Pardubice ZDE
So 6.9. Dolní Heřmanice Motolevel MX Cup ZDE
So 6.9. Kluky u Písku SMS Kaplice ZDE
Ne 7.9. Volevčice Chalupa cup ZDE
Ne 7.9. Kramolín Veterán klasik ZDE
Ne 7.9. Kraslice VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
Ne 7.9. Mohelnice SMS Morava ZDE
So 13.9. Žamberk Meteorit Cup ZDE
So 13.9. Krásný Dvůr MOTUL CUP ZDE
So 13.9. Klášterec nad Orlicí NOVA Cup ZDE
Ne 14.9. Vranov u Brna AČR MMČR ZDE
Ne 14.9. Březová nad Svitavou Crossracing Cup ZDE
So 20.9. Třemošnice + MMČR Veterán SMS Pardubice ZDE
So 20.9. Tupadly u Klatov + slav. vyhlášení VVL - Grosskopf Steelpro Cup ZDE
So 20.9. Vílanec Motolevel MX Cup ZDE
Ne 21.9. Stříbro BUELL CUP ZDE
Ne 21.9. Telč (Miroslav ?) Chalupa cup ZDE
So 27.9. Vranov Meteorit Cup ZDE
So 27.9. Horažďovice AČR MMČR Junior ZDE
Ne 28.9. Nihošovice MotoCare Amater Cup ZDE
Ne 28.9. Dlouhá Loučka SMS Morava ZDE
So 4.10. Dalečín I Motolevel MX Cup ZDE
Ne 5.10. Vílánec Chalupa cup ZDE
Ne 5.10. Loket - družstva AČR MMČR ZDE
So 11.10. Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
So 11.10. Třebíz - družstva AČR MMČR Junior ZDE
Ne 12.10. Holý Kopec - družstva Crossracing Cup ZDE
So 18.10. Kaplice SMS Kaplice ZDE
So 18.10. Ledeč nad Sázavou INTER MČR MX CAMS  ZDE
So 18.10. Třemošnice NOVA Cup ZDE
So 18.10. Dalečín II Motolevel MX Cup ZDE
Ne 19.10. Smrk Chalupa cup ZDE

Kalendář je aktuální k 24.7.2014.

2013

Kalendář motokrosových + Pit bike závodů:

Den Datum Místo Seriál Odkaz
So 16.3. Zahájení sezóny hala Mohelnice MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
So 30.3. Dubňany Meteor Cup ZDE
So 30.3. Loket nad Ohří SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 30.3. Nová Paka - přeloženo na náhradní termín SMS Pardubice ZDE
Ne 31.3. Vážany nad Litavou Crossracing Cup ZDE
Ne 31.3. Kluky SMS Kaplice ZDE
So 6.4. Dalečín I - zrušeno Vysočina MX Cup ZDE
So 6.4. Dubňany - zrušeno Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
So 6.4. Loket MMČR Junior ZDE
So 6.4. Cítov Buriánka Cup - Pit bike ZDE
Ne 7.4. Miroslav - zrušeno Chalupa Cup  ZDE
So 13.4. Vílanec Meteor Cup ZDE
So 13.4. Žamberk Nova Cup ZDE
Ne 14.4. Kramolín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 14.4. Dlouhá Loučka MM ČR v MX ZDE
So 20.4. Miroslav Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
So 20.4. Třemošnice SMS Pardubice ZDE
So 20.4. Chomutov SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 20.4. Dalečín I. Vysočina MX Cup ZDE
Ne 21.4. Přerov MČR v MX žen ZDE
Ne 21.4. Smrk Chalupa Cup  ZDE
Ne 21.4. Přerov Přebor Morava ZDE
Ne 21.4. Mohelnice Crossracing Cup ZDE
So 27.4. Vílanec Meteor Cup ZDE
So 27.4. Horšovský Týn SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 27.4. Trutnov SMS Pardubice ZDE
So 27.4. Žamberk Nova Cup ZDE
So 27.4. Kaplice SMS Kaplice ZDE
Ne 28.4. Šternberk Přebor Morava ZDE
Ne 28.4. Kříše SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 28.4. Miroslav Chalupa Cup  ZDE
So 4.5. Vranov u Brna Vysočina MX Cup ZDE
So 4.5. Krásný Dvůr SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 4.5. Karlín u Čejče Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
So 4.5. Rosice nad Labem SMS Pardubice ZDE
Ne 5.5. Březová nad Svitavou Crossracing Cup ZDE
Ne 5.5. Jinín SMS Kaplice ZDE
Ne 5.5. Jinín MČR v MX žen ZDE
Ne 5.5. Ledeč nad Sázavou Inter Mistrovství ČR v motokrosu 2013 ZDE
St 8.5. Přerov MMČR Junior ZDE
So 11.5. Pelhřimov Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
So 11.5. Žár SMS Kaplice ZDE
So 11.5. Ledeč nad Sázavou SMS Pardubice ZDE
So 11.5. Benátky nad Jizerou Nova Cup ZDE
Ne 12.5. Dalečín I (nejedou 65 a 85 ccm) Meteor Cup ZDE
Ne 12.5. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 18.5. Slavkov u Brna - zrušeno MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
So 18.5. Opatov u Svitav Vysočina MX Cup ZDE
So 18.5. Žamberk Buriánka Cup - Pit bike ZDE
Ne 19.5. Pacov MM ČR v MX ZDE
So 25.5. Vranov Meteor Cup ZDE
So 25.5. Horšovský Týn SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 25.5. Netolice  MMČR Junior ZDE
So 25.5. Telč Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
So 25.5. Dolní Bousov Nova Cup ZDE
So/Ne 25.-26.5. Mantova - Itálie Evropský pohár pitbike a 50+60 ccm ZDE
Ne 26.5. Nová Paka SMS Pardubic ZDE
Ne 26.5. Telč Chalupa Cup ZDE
Ne 26.5. Karlín u Čejče Crossracing Cup ZDE
So 1.6. Krásná Lípa SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 2.6. Městečko Trnávka SMS Pardubice ZDE
So 1.6. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
Ne 2.6. Pacov SMS Kaplice ZDE
Ne 2.6. Dubňany Přebor Morava ZDE
So 8.6. Dolní Heřmanice Meteor Cup ZDE
So 8.6. Šumperk Stomp Moravia Cup -  Pit bike ZDE
So 8.6. Klášterec nad Orlicí SMS Pardubice ZDE
Ne 9.6. Přerov Crossracing Cup ZDE
Ne 9.6. Sedlčany - ZRUŠENO SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 9.6. Opatov Inter Mistrovství ČR v motokrosu 2013 ZDE
So 15.6. Březová nad Svitavou Vysočina MX Cup ZDE
So 15.6. Stříbro Buriánka Cup - Pit bike ZDE
So 15.6. Žamberk Nova Cup ZDE
So 15.6. Jinín MMČR Junior ZDE
So 15.6. Sasinkovo (SK) MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
Ne 16.6. Smrk Chalupa Cup  ZDE
So 22.6. Smrk Meteorit Cup ZDE
So 22.6. Medlov Stomp Moravia Cup  Pit bike ZDE
So 22.6. Opatov SMS Pardubice ZDE
Ne 23.6. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup ZDE
Ne 23.6. Petrovice u Karviné Přebor Morava ZDE
Ne 23.6. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 29.6. Dalečín I. Vysočina MX Cup ZDE
Ne 30.6. Kaplice MM ČR v MX ZDE
5.7. Žamberk Meteor Cup ZDE
So 6.7. Božetice SMS Kaplice ZDE
So 6.7. Praha MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
Ne 7.7. Vranov u Brna Přebor Morava ZDE
Ne 7.7. Sedlčany SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 7.7. Sedlčany MČR v MX žen ZDE
So 13.7. Žamberk SMS Pardubice ZDE
So 13.7. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
So 13.7. Krásná Lípa - Hobby MX2, Hobby Open SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 13.7. Třebíz SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne 14.7. Vranov u Brna - ZRUŠENO Inter Mistrovství ČR v motokrosu 2013 ZDE
So 20.7. Chotěboř u H. Brodu Chalupa Cup  ZDE
So 20.7. Ostrov u Lanškrouna Východočeský pohár  ZDE
Ne 21.7. Žamberk Crossracing Cup ZDE
Ne 21.7. Mohelnice Přebor Morava ZDE
So 27.7. Nihošovice SMS Kaplice ZDE
So 27.7. Nové Dvory - - ZRUŠENO MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
Ne 28.7. Dalečín MM ČR v MX ZDE
Ne 28.7. Merklín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
Ne/Po 28.-29.7. Budapešť - Maďarsko Evropský pohár pitbike a 50+60 ccm ZDE
So 3.8. Dalečín Nova Cup ZDE
So 10.8. Volevčice  + cross country Chalupa Cup ZDE
Ne 11.8. Mohelnice Crossracing Cup ZDE
So 17.8. Žamberk Nova Cup ZDE
So 17.8. Nové Dvory MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
So 17.8. Telč Chalupa Cup ZDE
Ne 18.8. Petrovice u Karviné MM ČR v MX ZDE
So 24.8. Horní Újezd Vysočina MX Cup ZDE
So 24.8. ? Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
Ne 25.8. Zděchov Přebor Morava ZDE
Ne 25.8. Stříbro SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 31.8. Smrk Meteorit Cup ZDE
So 31.8. Kramolín SMS Nepomuk, BUELL CUP ZDE
So 31.8. Roudné MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
So 31.8. Opatov u Svitav Nova Cup ZDE
So 7.9. Bělá u Jevíčka SMS Pardubice ZDE
So 7.9. Horažďovice SMS Kaplice ZDE
So 7.9. Božetice Buriánka Cup - Pit bike ZDE
Ne 8.9. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup ZDE
So 7.9. Studenec u Třebíče Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
Ne 8.9. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup ZDE
So 14.9. Mohelnice MMČR Junior ZDE
So 14.9. Ostrov u Lanškrouna Východočeský pohár ZDE
So 14.9. Sasinkovo (SK) MiniMoto MX Czech 2013 - Pit Bike ZDE
So 14.9. Vranov Meteor Cup ZDE
Ne 15.9. Smrk u Třebíče Chalupa Cup ZDE
Ne 15.9. Litovel - Supercross MMČR v Supercrossu ZDE
So 21.9. Opatov u Svitav Vysočina MX Cup ZDE
So 21.9. Ředhošť Buriánka Cup - Pit bike ZDE
So 21.9. Netolice SMS Kaplice ZDE
So 21.9. Rudník SMS Pardubice ZDE
So 21.9. Šumperk Stomp Moravia Cup - Pit bike ZDE
Ne 22.9. Holý Kopec (obec Vícenice) Crossracing Cup ZDE
Ne 22.9. Dlouhá Loučka Přebor Morava ZDE
So 28.9. Pacov (nejede třída 65ccm) Meteorit Cup ZDE
So 28.9. Žamberk Východočeský pohár ZDE
So 28.9. Horní Újezd MMČR Junior ZDE
So 5.10. Dalečín I. Vysočina MX Cup ZDE
So 5.10. Loket nad Ohří SMS MOTOKVK, G-MAR Cup ZDE
So 5.10. Březová nad Svitavou SMS Pardubice ZDE
So/Ne 5.-6.10. Litovel Stomp Moravia Cup - Evropský pohár pitbike a 50+60 ccm ZDE
Ne 6.10. Smrk Chalupa Cup ZDE
So 12.10. Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
Ne 13.10. Kramolín MM ČR v MX ZDE
So 19.10. Dalečín II.  Vysočina MX Cup ZDE
Ne 20.10. Telč-Dyjické mosty Chalupa Cup ZDE
Ne 20.10. Vranov u Brna MČR v MX žen ZDE
Ne 20.10. Vranov u Brna - družstva MM ČR v MX ZDE
So 26.10. Kaplice -volný závod SMS Kaplice ZDE
So 26.10. Cítov Buriánka Cup - Pit bike ZDE
So 26.10. Smrk Chalupa Cup ZDE
So 30.11. Vyhlášení výsledků poháru Vysočina MX Cup ZDE

Kalendář je aktuální k 1.8.2013.

 

Kalendář motokrosových závodů pro rok 2012:

Den Datum Místo  Seriál Odkaz
Ne 25.3. Vážany nad Litavou Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 25.3. Merklín SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
Ne 25.3. Merklín O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 31.3. Vážany nad Litavou Meteor Cup 2012 ZDE
So 31.3. Trutnov MATERIA Cup 2012 ZDE
Ne 1.4. Šternberk SMS Morava 2012 ZDE
Ne 1.4. Smrk Chalupa cup 2012 ZDE
So 7.4. Dalečín Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 7.4. Nová Paka MATERIA Cup 2012 ZDE
Ne 8.4. Přerov SMS Morava 2012 ZDE
Ne 8.4. Vilánec u Jihlavy Crossracing Cup 2012 ZDE
So 14.4. Žamberk Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 14.4. Dolní Heřmanice Meteor Cup 2012 ZDE
So 14.4. Miroslav - PITBIKE Stomp Moravia Cup 2012 ZDE
So 14.4. Loket SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 14.4. Loket O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 14.4. Přerov AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
Ne 15.4. Vranov u Brna ČSMS Inter mistrovství republiky 2012 ZDE
So 21.4. Dalečín II Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 21.4. Třemošnice MATERIA Cup 2012 ZDE
So 21.4. Cítov - Na Buriánce AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 22.4. Dlouhá Loučka SMS Morava 2012 ZDE
Ne 22.4. Dubňany (MM) ČSMS MČR 2012 ZDE
Ne 22.4. Miroslav Chalupa cup 2012 ZDE
Ne 28.4. Jinín SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 28.4. Holý kopec Meteor Cup 2012 ZDE
So 28.4. Jinín O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 28.4. Ostrov u Lanškrouna Východočeský pohár 2012 ZDE
Ne 29.4. Pacov AČR MMČR 2012 ZDE
Út 1.5. Nová Paka AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
Út 1.5. bude oznámeno (VM) ČSMS MČR 2012 ZDE
So 5.5. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 5.5. Račice (Zábřeh) - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
Ne 6.5. Loket nad Ohří AČR MMČR 2012 ZDE
Ne 6.5. Přerov  Crossracing Cup 2012 ZDE
Út 8.5. Dubňany ČSMS MČR 2012 ZDE
Út  8.5. Karlín - volný závod SMS Morava 2012 ZDE
So 12.5. Smrk Meteor Cup 2012 ZDE
So 12.5. Jinín AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 12.5. Cheb SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 12.5. Cheb O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 12.5. Rychnov nad Kněžnou Východočeský pohár 2012 ZDE
Ne 13.5. Vranov SMS Morava 2012 ZDE
Ne 13.5. Telč Chalupa cup 2012 ZDE
So 19.5. Březová nad Svitavou Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 19.5. Ledeč nad Sázavou MATERIA Cup 2012 ZDE
So 19.5. Tanvald Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 19.5. Telč - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
So 19.5. Benešov - Kavčák AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 20.5. Vranov u Brna  Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 20.5. Branky SMS Morava 2012 ZDE
Ne 20.5. Horažďovice SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
Ne 20.5. Horažďovice O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 26.5. Dubňany Meteor Cup 2012 ZDE
So 26.5. Kraslice SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 26.5. Kraslice O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
Ne 27.5. Dalečín I. Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 27.5. Přerov AČR MMČR 2012 ZDE
So 2.6. Benátky nad Jizerou Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 2.6. Vranov u Brna Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 2.6. Smrk - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
So 2.6. Krásná Lípa AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 2.6. Žamberk Východočeský pohár 2012 ZDE
Ne 3.6. Smrk Chalupa cup 2012 ZDE
So 9.6. Poříčí nad Sázavou SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 9.6. Poříčí nad Sázavou O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 9.6. Opatov MATERIA Cup 2012 ZDE
So 9.6. Sasinkovo (SK) - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012  ZDE
So 9.6. Kamenický Šenov - ZRUŠENO AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 10.6. Vranov u Brna Meteor Cup 2012 ZDE
So 16.6. Dalečín I Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 16.6. Bělá u Jevíčka MATERIA Cup 2012 ZDE
So 16.6. Dolní Bousov Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 16.6. Dubňany - volný závod SMS Morava 2012  ZDE
 
Ne 17.6. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 17.6. Petrovice SMS Morava 2012 ZDE
So 23.6. Vílanec u Jihlavy Meteor Cup 2012 ZDE
So 23.6. Žamberk Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 23.6. Městečko Trnávka MATERIA Cup 2012 ZDE
So 23.6. Medlov - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
So 23.6. Jinín - nejede se třída PITBIKE -volný závod Chalupa cup 2012 + Šefl ZDE
Ne 24.6. Ledeč nad Sázavou Inter Mistrovství ČR Motokros MM 2012 ZDE
So 30.6. Opatov u Svitav Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 30.6. Klášterec nad Orlicí MATERIA Cup 2012 ZDE
So 30.6. Smrk Chalupa cup 2012 ZDE
Ne 1.7. Merklín SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
Ne 1.7. Merklín O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
Ne 1.7. Karlín u Čejče Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 1.7. Mohelnice SMS Morava 2012 ZDE
So 7.7. Pacov Meteor Cup 2012 ZDE
So 7.7. Rychnov nad Kněžnou Východočeský pohár 2012 ZDE
So 7.7. Dolní Bousov - v jednání AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 8.7. Kaplice AČR MMČR 2012 ZDE
So 14.7. Sasinkovo (SK) - PITBIKE Letní pohár 2012 ZDE
So 14.7. Netolice AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 14.7. Ctiměřice u Mladé Boleslavy AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
So 14.7. Nová Bystřice Chalupa cup 2012 ZDE
So 21.7. Rosice nad Labem Letní pohár 2012 ZDE
So 21.7. Ostrov u Lanškrouna Východočeský pohár 2012 ZDE
Ne 22.7. Mohelnice Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 22.7. Dalečín AČR MMČR 2012 ZDE
So 28.7. Dalečín  Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 28.7. Žamberk MATERIA Cup 2012 ZDE
So 28.7. Dubňany-volný závod SMS Morava 2012 ZDE
Ne 29.7. Slavičín SMS Morava 2012 ZDE
Ne 29.7. Telč Chalupa cup 2012 ZDE
So 4.8. Záboří nad Labem - PITBIKE Letní pohár 2012 ZDE
Ne 5.8. Dolní Heřmanice Crossracing Cup 2012 ZDE
So 11.8. Drmoul (Mariánské Lázně) SMS Praha  - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 11.8. Drmoul O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 11.8. Štěpánovice u Třeboně + Fichtl Chalupa cup 2012 ZDE
Ne 12.8. Petrovice AČR MMČR 2012 ZDE
So 18.8. Žamberk Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 18.8. Slavkov - PITBIKE Letní pohár 2012 ZDE
Ne 19.8. Březová nad Svitavou Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 19.8. Karlín SMS Morava 2012 ZDE
So 25.8. Horní Újezd Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 25.8. Třebíz SMS Praha - LOGISTIC CUP  2012 ZDE
So 25.8. Třebíz O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 25.8. (1.9.) Bechlín - Strnišťák (závody jsou spojeny s dětským dnem)  AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
So 25.8. Tanvald Inter Mistrovství ČR Motokros MM ZDE
So 25.8. Volevčice Chalupa cup 2012 ZDE
Ne 26.8. Zděchov SMS Morava 2012 ZDE
Ne 26.8. Smržovka (MM) ČSMS MČR 2012 ZDE
So 1.9. Vážany Meteor Cup 2012 ZDE
So 1.9. Opatov u Svitav Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
So 1.9. Horažďovice AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 1.9. Volevčice - Enduro 2x hodina nebo 5 hodin dvojice + po dohodě Fichtl Chalupa cup 2012 ZDE
Ne 2.9. Bělá u Jevíčka Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 2.9. Holice  (MM) ČSMS MČR 2012 ZDE
So 8.9. Holice    MATERIA Cup 2012 ZDE
So 8.9. Dolní Heřmanice Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 8.9. Malešov u Hoštky AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 9.9. Dubňany SMS Morava 2012 ZDE
Ne 9.9. Studunec - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
Ne 9.9. Miroslav Chalupa cup 2012 ZDE
So 15.9. Dalečín Meteor Cup 2012 ZDE
So 15.9. Žamberk Východočeský pohár 2012 ZDE
So 15.9. Jinín SMS Praha - LOGISTIC CUP 2012 ZDE
So 15.9. Jinín O Pohár Západu Čech 2012 ZDE
So 15.9. Třemošnice Nova Sharon Motocross cup 2012 ZDE
Ne 16.9. Dlouhá Loučka Crossracing Cup 2012 ZDE
Ne 16.9. Kramolín AČR MMČR 2012 ZDE
So 22.9. Opatov u Svitav  Vysočina MX Cup 2012 ZDE
So 22.9. Horní Újezd AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 22.9. Litovel - PITBIKE Stomp Moravia cup 2012 ZDE
So 22.9. V jednání AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 23.9. Smrk Chalupa cup 2012 + Šefl (MČR Amatérů) ZDE
28.9. Rosice nad Labem MATERIA Cup 2012 ZDE
So 29.9. Ostrov u Lanškrouna Východočeský pohár 2012 ZDE
So 29.9. Svitavy AČR MČR juniorů  ZDE 
So 29.9. Vranov u Brna Inter Mistrovství ČR Motokros MM ZDE
Ne 30.9. Karlín u Čejče Meteor Cup 2012 ZDE
Ne 30.9. Přerov -tř. 50ccm AČR MČR Juniorů 2012 ZDE
So 6.10. Dalečín I  Vysočina MX Cup 2012 ZDE
Ne 7.10. Dlouhá Loučka AČR MMČR 2012 ZDE
Ne 7.10. Žamberk Crossracing cup 2012 ZDE
So 13.10. Dolní Heřmanice Meteor Cup 2012 ZDE
So 13.10. Kaplice AČR MMČR Juniorů 2012 ZDE
So 13.10. Cítov - Na Buriánce AMATER REPUBLIKA CUP 2012 ZDE
Ne 14.10. Stříbro - DRUŽSTVA AČR MMČR 2012 ZDE
Ne 14.10. Bílovice ČSMS MČR 2012 ZDE
So 20.10. Smrk Chalupa cup 2012 ZDE
So 20.10. Třemošnice (MM) ČSMS MČR 2012 ZDE
So 27.10. Trutnov - DRUŽSTVA MATERIA Cup 2012 ZDE
So 1.12. Vyhlášení výsledků poháru Vysočina MX Cup 2012 ZDE
  říjen  PITBIKE - DRUŽSTVA Stomp Moravia cup 2012 ZDE

aktualizace: 3. 3. 2012

Upozornění: Kalendář SMS MORAVA bude oficiálně potvrzen po kalendářní poradě, která je plánována na konec ledna.                                                                                                        AMATER REPUBLIKA CUP je soutěžní seriál pro úplné amatéry a začínající jezdce.

 

    Tento kalendář pro Vás vypracovala team reportérka Kateřina Marková. Tímto prosím činovníky a pořadatele závodů, aby ve vlastním zájmu zaslaly změny v datumech či místech konání Vašeho závodu.

    Pokud pořádáte jakýkoliv závod, neváhejte a obraťte se na nás s propagací Vašeho seriálu. Zajistíte si tím tak  dostatečný počet jezdců na Vašich závodních podnicích. Kontakt: